Dokąd pojedziemy na Kolę 2019?

Za miesiąc widzimy się w Lublinie, za rok w Krakowie, a gdzie widzimy się za dwa lata? To zależy tylko od Was. Każdy może zostać organizatorem Konferencji Larpowej. Dlaczego warto robić Kolę? Takie pytanie zadaliśmy wcześniejszym organizatorom, oto, co odpowiedzieli.

Zgłoszenia do organizacji Koli 2019:

Chętnych do organizacji konferencji za 2 lata zapraszamy do składania zgłoszeń. Przyjmujemy je do końca stycznia na adres mailowy info@kola.org.pl. Prosimy zawrzeć w zgłoszeniu następujące informacje:

  1. Kto zgłasza? Nazwa grupy, organizacji, instytucji wraz z bardzo krótkim opisem.
  2. Gdzie? Proponowana lokalizacja – miasto bądź miasta.
  3. Z kim się kontaktować? Imię, nazwisko, adres email, numer telefonu.

Zasady wyboru organizatora Koli 2019:

  1. Wybory organizatora Koli 2019 odbędą się podczas Koli 2017, w niedzielę 12 lutego.
  2. Każdy ze zgłoszonych kandydatów będzie miał 15 minut do zaprezentowania się i swojego pomysłu na konferencję oraz odpowiedzi na ewentualne pytania.
  3. Każdy uczestnik Koli 2017, który weźmie udział w prezentacjach kandydatów, będzie mógł oddać swój głos na wybranego kandydata.
  4. Bezpośrednio po ostatniej prezentacji wystawimy pudło na głosy. Każdy będzie mógł oddać 1 głos – karty z wieloma głosami będą nieważne.
  5. Komisja, w składzie 2 osoby wskazane przez Organizatora i do 2 innych chętnych osób, zliczy głosy i przekaże wyniki organizatorom Koli 2017.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone podczas oficjalnego zakończenia konferencji. Przewidujemy wiwaty i toasty dla szczęśliwego organizatora 8. Konferencji Larpowej.