Siódma Konferencjakola2018_logo Larpowa odbędzie się w Krakowie pod hasłem “Larpy Lokalnie”. Kola to 3 dni wykładów, warsztatów i prelekcji o larpach. Grasz od niedawna czy od zawsze? Planujesz swoją pierwszą grę, a może utrzymujesz się z tworzenia larpów? Nie grasz, ale Twoja organizacja współpracuje lub chciałaby nawiązać współpracę z organizatorami larpów? Przyjedź do nas!

Miejsce: Kraków
Termin konferencji: 23-25 lutego 2018
Nabór punktów programu: 1 października-30 listopada 2017
Nabór informacji o przyszłorocznych wydarzeniach: 1 października-29 grudnia 2017
Nabór tekstów do publikacji: 5 września-15 listopada 2017

Szczegółowe informacje nt. miejsca i terminów zostaną podane w jesienią 2017 r.

ORGANIZATOR:

Larpownia.plStowarzyszenie Larpownia zostało założone w 2016 r. jako rozwinięcie wcześniejszej działalności nieformalnej grupy o tej samej nazwie, obecnej w Krakowie od 2007 r. Zajmujemy się organizacją, wspieraniem i promocją larpów w Krakowie i Małopolsce. Zrzeszamy zarówno twórców, jak i graczy, pomagając sobie wzajemnie w tworzeniu larpów. Najczęściej organizujemy niewielkie gry, jednorazowe i cykliczne, ale przygotowujemy też wspólnie projekty na większą skalę, jak np. konwent Dixie Land, larp “Kod Władzy: Zakon Rycerzy Wewelsburga”, czy Krakowski Weekend z Larpami (we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie).

Przy organizacji Koli 2018 pomogą nam również inne krakowskie instytucje i organizacje fanowskie, o których więcej napiszemy niebawem.