O konferencji

KOLA (skrót od Konferencja Larpowa) jest konferencją hobbystyczną poświęconą larpom. W czasie trzech dni trwania Koli uczestnicy mają okazję wysłuchać wielu wykładów poświęconych różnym aspektom larpów, a także wziąć udział w szeregu warsztatów by zapoznać się z bardziej praktycznymi aspektami grania lub larpotworzenia.

W 2020 odbędzie się już dziewiąta odsłona tego wydarzenia, a jej hasło przewodnie to „Byliśmy. Jesteśmy. Będziemy.

Co ważne, poza samym programem konferencji, Kola jest świetną okazją by spotkać się ze starymi znajomymi (oraz poznać nowych), wymienić się doświadczeniami oraz przemyśleniami, a także pomóc w integracji szeroko pojętego środowiska larpowego.

Chcemy podkreślić, że jesteśmy otwarci dla wszystkich i bardzo zależy nam na integracji larpowców z Polski i nie tylko. Kola jest dobrym miejscem zarówno dla osób, które zawodowo tworzą larpy jak i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki, lub też nie planują w najbliższej przyszłości pisania takich gier. Niezależnie od tego, czy grasz od długiego czasu czy dopiero zaczynasz przygodę z larpowaniem, zawsze możesz do nas przyjechać i będziesz mile widziany.