Oceń Kolę 2017

Od zakończenia Koli 2017 minęły dwa tygodnie. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili do domów z głowami pełnymi inspiracji. My powoli podsumowujemy wydarzenie i zabieramy się za obróbkę materiałów ze streamingu, które jak najszybciej będziemy chcieli udostępnić Wam na naszym kanale YT (w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z nagraniami z poprzednich edycji).

Usłyszeliśmy od Was wiele ciepłych słów na temat naszej pracy. Chcemy zebrać wszystkie Wasze opinie i uwagi w formie ankiety, która pozwoli nam ocenić, jak wypadły poszczególne elementy. Dzięki niej będziemy wiedzieli, co spotkało się z Waszym największym entuzjazmem, co wypada poprawić w kolejnych latach, a co nie zadziałało w ogóle.

Poniżej znajdziecie linki do ankiety dla uczestników i twórców programu. Obydwie są anonimowe. Nie ma w nich pytań obowiązkowych, ale wierzymy, że zechcecie ocenić jak najwięcej kwestii, które posłużą nam do poprawienia naszej pracy, a organizatorom kolejnych konferencji do tworzenia jeszcze lepszej Koli.

Ankieta dla uczestników

Ankieta dla twórców programu