Strefa Twórcy

Drogi Twórco! 

Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w KoLi – Konferencji Larpowej 2020!

Jest to jedyne takie wydarzenia w skali Polski, organizowane co roku przez różne środowiska miłośników larpów z całego kraju. KoLa jest wydarzeniem non profit – od dziewięciu lat odbywa się dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy kochają niezwykłe hobby jakim są larpy, dbają o jego rozwój i pragną dzielić się nim z innymi. 

Przyjedź – chcemy podzielić się nim i z Tobą!

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w Katowicach, w artystycznych przestrzeniach Miasta Ogrodów. Jako jej organizatorzy stawiamy za cel umożliwienie uczestnikom zdobycia konkretnej wiedzy oraz praktycznych narzędzi pracy.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, zapewne posiadasz już jakieś doświadczenie w tworzeniu i organizowaniu larpów, lub chcesz to doświadczenie zdobyć.

Oto, co KoLa może Ci zaoferować:

  • Nitki programowe podzielone pod względem doświadczenia odbiorcy.
  • Punkty programu dobrane tak, by każde wystąpienie przekazywało praktyczną wiedzę na konkretne zagadnienie (związane z tworzeniem scenariusza, organizowania wydarzeń larpowych, czy zarządzania społecznością larpową).
  • Ujętą w programie przestrzeń na merytoryczną dyskusję z prelegentami i uczestnikami konferencji, w celu porównania wiedzy i doświadczeń. 
  • Możesz wziąć udział w warsztatach praktycznych i nauczyć się, jak przeprowadzić je samodzielnie swoim graczom.
  • Laboratorium – jest to przestrzeń, w której możesz nauczyć się obsługi niecodziennych urządzeń, by móc wykorzystać to przy tworzeniu larpów (np.: sprzęt do programowania świateł RGB, programowanie układów scalonych, tworzenie elementów charakteryzacji z lateksu, za pomocą profesjonalnego sprzętu – i inne).
  • Możliwość poznania twórców i graczy z całej Polski!
  • Możesz nabyć publikację konferencyjną – wydane w formie książkowej teksty, porady i wskazówki dotyczące tematyki larpowej. Co więcej – w publikacji może znaleźć się również Twój artykuł! Więcej informacji na ten temat znajdziesz na podanej stronie: link

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do śledzenia newsów na stronie internetowej oraz Facebooku!

Do zobaczenia na Konferencji!