Podsumowanie KOLI2020

Od Konferencji Larpowej 2020 minęło jedenaście dni. W tym czasie zdążyliśmy odpocząć, ale nasza praca jeszcze się nie skończyła. 🙂 Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie KOLI oraz ankietę ewaluacyjną. Będzie nam bardzo miło, jeśli poświęcicie kilka minut na wypełnienie jej.

ANKIETA EWALUACYJNA

KOLA 2020 to:

  •  335 uczestników!
  •  W tym 110 osób, które pierwszy raz pojawiły się na konferencji!
  •  100 prelegentów!
  •  20 wolontariuszy!
  •  7 fotografów!
  •  161 punktów programu!
  •  4 występy artystyczne!
  •  2 imprezy taneczne!
  • 722 strony publikacji konferencyjnej!

Ogromnie dziękujemy za przybycie na Konferencję, wymianę myśli i doświadczeń, dyskusje i zabawę! Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas zaowocował pasją, inspiracją i energią do dalszego rozwijania larpowego hobby!

Partnerzy i sponsorzy KOLI 2020

Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę partnerów tegorocznej edycji: Katowice Miasto OgrodówJazz Club Hipnoza (official venue profile) oraz Strefa Centralna, którzy gościli nas w swoich przestrzeniach przez cały weekend konferencji!

Dziękujemy też sponsorom, którzy wsparli finansowo KOLĘ! Są to:
Licytujący w ramach akcji FundujeMY KOLĘ,
REKWIZYTORNIA SKLEP LARPOWYy
Browar Wrzos
Stowarzyszenie Liveform
Stowarzyszenie Flamberg
Śląski Klub Fantastyki
Firma AMSO.

Przekazanie kanałów komunikacyjnych

Organizatorzy KOLI 2020 będą sprawowali pieczę nad kanałami komunikacyjnymi Konferencji do końca lutego. Od pierwszego marca strona internetowa, fanpage na Facebooku i kanał YouTube zostaną przekazane organizatorom Konferencji Larpowej 2021.

FundujeMY KOLĘ

Grupa FundujeMY KOLĘ wciąż działa. Można dalej licytować w niej przedmioty i usługi, z których fundusze zostaną przeznaczone na wyrównanie kosztów konferencji 2020. Więcej informacji w grupie.
Od 1 marca grupa zostanie przekazana organizatorom KOLI 2021, którzy zdecydują o kolejnych działaniach z nią związanych.
 https://tiny.pl/t6m17

YouTube

Na kanale YouTube można obejrzeć zapisany streaming z wystąpień w sali koncertowej. W przygotowaniu są nagrania z pozostałych sal prelekcyjnych – przeważającą większość punktów programu będzie można obejrzeć w zaciszu własnego domu. 
 https://tiny.pl/t6m5n

Publikacja konferencyjna

Cały czas można kupić książkowe wydanie publikacji konferencyjnej! Jest ona dostępna na stronie Rekwizytorni:
 https://tiny.pl/t6m5k
Cyfrowa wersja publikacji zostanie w niedługim czasie udostępniona na stronie internetowej.

——————————————————————————————————————-

Organizacja i uczestnictwo w KOLI 2020 było nie lada przygodą  Mamy nadzieję, że będziecie ją miło wspominać i z ochotą przyjedziecie na kolejne jej edycje!
Pozdrawiamy ciepło!

Organizatorzy Konferencji Larpowej 2020 w Katowicach