Impreza taneczna

Tegoroczną Kolę świętujemy w stylówce Cyberpunk 2020! Lokal będzie undergroundowym klubem, w którym spotykają się Gangi Bitewniakowców, Tajne Organizacje Larpowe i Niezależni Artyści Autoperformance’u. Ty do którejś z tych grup należysz, chociaż pewnie znasz tylko swoją najbliższą ekipę, z którą regularnie imprezujesz. Kola to największe wydarzenie larpowe ever, więc panuje tu zawieszenie broni i zasada RESPECTU! Zasady co roku są inne i wytłumaczy je Wredny DJ! Wredny DJ jest Wredny, więc okażcie mu RESPECT!

Theme Song

Erasure – A Little Respect

https://www.youtube.com/watch?v=x34icYC8zA0

ZASADY RESPECT

Jeśli uważasz, że ktoś coś fajnego larpowego zrobił w tym (lub poprzednim) roku i chcesz mu za to podziękować, to podchodzisz do tej osoby i mówisz jej prosto w oczy, z przesadnie filmowym akcentem “RESPECT”. A ta osoba odpowiada, jaki chce napój dostać. Np. “Respect to by był, jakbyś mi przyniósł wodę”.

 

STRÓJ

Klub, w którym imprezujemy jest trochę Cyberpunkowy, a trochę Noir. Chcielibyśmy więc zaproponować bardzo klimatyczną (i bardzo łatwą do przygotowania sobie) stylówę: Cyberpunk-Noir. 

 

  • Jeśli chcesz skupić się na Cyberpunku, to możesz przygotować sobie super strój futurystyczny, ale wyobrażając sobie postać, która pasuje do świata z filmów Noir (detektywi, femme fatale, gangsterzy). Może to trenchcoat ze wszytymi układami scalonymi? Może to sukienka wieczorowa ze wstawionymi LED-ami?
  • Jeśli chcesz skupić się na Noir, to pasować będzie elegancki strój wieczorowy. Może być współczesny lub nawet trochę retro. Bardzo dobre wrażenie zrobi jeden futurystyczny detal, np. okulary z lat 90’ lub bardzo kolorowe buty.
  • Jeśli nie planujesz brać udziału w imprezie (interesuje cię przestrzeń na dyskusje!), ale chcesz się czuć dobrze w przebranym tłumie: ubierz się po prostu elegancko. Jest ciemno, a lata 2020 są w modzie.

 

Na imprezie będzie używane światło UV, w którym białe elementy odzieży pięknie świecą. Tonic notabene też się świeci! Można też użyć farbek UV do skóry, by wyróżniać się na parkiecie barwami!

 

SELFIE CHALLENGE

Na pewno pojawi się kilka odjechanych kreacji! Zachęcamy więc gorąco do wrzucania selfie z imprezy z hasztagiem:

#KOLA2020

A dla tych, którzy hasztagów zawsze muszą mieć 3:

#KOLA2020 #KOLA2070 #TrzyHasztagiJakByliśmyJesteśmyBędziemy

Dla osoby z największą liczbą uśmiechniętych ludzi na wszystkich selfie razem nagroda w postaci darmowej wejściówki na świętowanie 10-lecia New Age, 28.03.2020 w Krobielowicach lub na dowolny z orkonowych weekendów (18-19.07, 24-26.07)

 

Kompletny program integracyjny znajdziecie TUTAJ.