Kola 2020 Katowice

Nadchodząca KoLa odbędzie się w dniach:

  • 24-26 stycznia 2020 r.

Miejsce konferencji to:

  • Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek.
  • Adres: pl. Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice


Dziewiąta Konferencja Larpowa wraca do Katowic. Niemal dekada minęła od pierwszego naszego spotkania, ponad trzy od początków larpowej drogi w Polsce. Był to czas rozwoju i przełomów, które uczynił nas takimi, jakimi jesteśmy.

Tym razem zbierzemy się, by uczyć się i debatować wokół hasła: “Byliśmy, Jesteśmy, Będziemy”. Uznaliśmy, że czas skupić się na naszej społeczności i roli, którą pełni, a także zasadach, na jakich powstaje. Poruszymy również temat odpowiedzialnej współpracy, która jest sednem działań larpowców.

Porozmawiamy o tym, jak powstaliśmy, pokażemy, jacy jesteśmy i kim się stajemy jako środowisko. Utrzymując to, co najlepsze z dziedzictwa naszych poprzedników, dołożymy własne cegiełki, przedstawiając Wam program oparty o design i rozwój, otwierając się przy tym szerzej na tematy około graczowskie.

Zapraszamy Was do Katowic na trzydniowe spotkanie z tym co nam wszystkim – larpowcom – bliskie i tym, co dla nas nowe. Porozmawiamy o nas: naszych dążeniach i metodach. O tym, kim się stajemy.

Stowarzyszenie Orkon

Stowarzyszenia: Sabat Team, Fantazjada, Liveform