Strefa Gracza

Drogi Graczu! 

Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w Konferencji Larpowej 2020 – jedynego takiego wydarzenia w Polsce, organizowanego przez miłośników gier fabularnych. Po co? By rozwijać i promować to niezwykłe hobby!

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, zapewne uczestniczyłeś już w larpach, bądź też masz ochotę zapoznać się z nimi bliżej.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w Katowicach, w artystycznych przestrzeniach Miasta Ogrodów. W tym roku duży nacisk kładziemy na treści przeznaczone dla odbiorców larpów, którzy niekoniecznie zajmują się organizowaniem gier.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy początkującym – na KoLi możesz zdobyć konkretną wiedzę praktyczną, rozszerzyć umiejętności improwizatorskie i poznać nowe sposoby angażowania się w rozgrywkę. 

Oto, co KoLa może Ci zaproponować:

  • Nitkę programową we wszystkich blokach tematycznych, która zawiera wystąpienia przeznaczone dla graczy (np.: tworzenie strojów i charakteryzacji, zarządzanie obozem, bezpieczeństwo na grze, jak dobierać właściwe gry dla siebie, jak przygotować się do larpa, itd).
  • Ujętą w programie przestrzeń na merytoryczną dyskusję z prelegentami i uczestnikami konferencji, w celu porównania wiedzy i doświadczeń. 
  • Warsztaty ruchowe z umiejętności aktorskich i improwizacyjnych.
  • Laboratorium –  jest to przestrzeń, w której możesz nauczyć się obsługi niecodziennych urządzeń, by móc wykorzystać je na larpach (np.: obsługa maszyny do szycia, programowanie układów scalonych, tworzenie elementów charakteryzacji z lateksu, za pomocą profesjonalnego sprzętu – i inne).
  • Możliwość poznania twórców i graczy z całej Polski!
  • Możesz nabyć publikację konferencyjną – wydane w formie książkowej teksty, porady i wskazówki dotyczące tematyki larpowej. Co więcej – w publikacji może znaleźć się również Twój artykuł! Więcej informacji na ten temat znajdziesz na podanej stronie: Publikacja

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do śledzenia newsów na stronie internetowej oraz Facebooku!

Do zobaczenia na Konferencji!